KAVA JA PILETID

PILETID ON SAADAVAL FIENTAST

FESTIVALI AJAKAVA:

18:00 – 20:00 – Audiorännak Toomemäel

19:30 – Viimane aeg alustada liikumist Jaani kiriku poole

20:00 – 22:00 – Kontsert Jaani kirikus

20:00 – 21:00 Kenn-Eerik Kannike

21:00 – 22:00 Nikolajev

22:00 – 23:00 Järellainetus

23:00 – 05:00 – Järelpidu Kivis (Tanel Mütt/Kersten Kõrge)

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Mis on audiorännak?

Audiorännak on võimalus kogeda harjumuspärast ruumi (seekord Toomemäge) hoopis teises ja harjumatus võtmes. Audiorännak on psühhogeograafilise teatri elementidega audiovisuaalne installatsioon. Audiorännaku eesmärgiks on sind eelhäälestada Jaani kirikus toimuvaks kontserdiks. Audiorännak ja kontsert on kokku uudne tervikformaat ehk elamuskontsert.

Kuidas audiorännak minuni jõuab?

Audirännaku faili saadame sulle päev enne festivali lingina meiliaadressile, mille piletit ostes Fientasse sisestasid. Audiorännaku kuulamiseks on vajalik internetiühendus, nutitelefon ja kõrvaklapid.

Kust algab audiorännak?

Audiorännak algab Toomemäelt, see tähendab, et sa võid ise valida endale sobiva alguspunkti Toomemäelt, näiteks mõne meeliskoha või hoopis paiga, kuhu tavaliselt ei satu. 

Kaua audiorännak kestab?

Audiorännak kestab ca 50 minutit. Audiorännaku alustamiseks on parim aeg vahemikus 18:00-18:30, siis jõuad rahulikult ja tormamata pärast Jaani kirikusse kontserdile jalutada. Olenevalt sinu asukohast ja kõndimistempost jõuab Toomemäelt Jaani kirikusse kuni 15 minutit. 

Mis keeles audiorännak on?

Audiorännakut on võimalik kuulata nii eesti- kui ingliskeelsena. Palun täpsusta oma keeleeelistus piletit ostes.

Kuidas ma audiorännakut alustan?

Kui oled valinud välja sobiva koha kust soovid alustada, pane klapid pähe ja kliki lingile, mis koos piletiga sulle saadeti.

Mul pole nutitelefoni, ega internetti, kuidas ma audiorännakut kogeda saan?

Piiratud koguses on saadaval kuuldeseadmeid koos kõrvaklappidega. Selle valiku saab teha piletit ostes. Kuuldeseade ja klapid väljastatakse isikut tõendava dokumendi alusel Jaani kirikust alates kell 17:00 festivalipäeval. Dokumendi saad tagasi, kui tood kuuldeseadme peale rännaku läbimist Jaani kirikusse tagasi.

Kuidas kontsert välja näeb?

Kontsert on kahes osas, koos vaheajaga. Kirikus istumiseks ja pikutamiseks on pingid, kott-toolid ja lamamistoolid. 

Kas pilet tagab mulle kindla koha?

Ei, kohad on nummerdamata. 

Mis on järellainetus?

Järellainetus on kontserdile järgnev aeg, mis on mõeldud sulle rahulikult toibumiseks, ärkamiseks ja rännakult tagasi jõudmiseks. Veeda see aeg vaikuses, või lähedastega muljeid vahetades.  

Mis pärast saab?

Peale kontserdit ootame Sind järelpeole Kivi baari.