Kniks, kraaps ja kummardus

4. novembril rändasime üheskoos Inwardsi radadel, avades oma hinge ja suunates oma mõttemaailma hoopis teistele radadele, kui varem olime osanud. Üheks õhtuks muutus harjumuspärane Toomemägi tänu dramaturg Kirill Havanskile merre uppuvaks saareks, ning Jaani kirik paigaks, kus segunesid hoopis teistsugused helid ja kogemused, kui varem võimalik on olnud. Täname selle eest Kenn-Eerik Kannikest ja Nikolajevit.

Kuid enim soovime tänada just Sind, kallis rändaja, et andsid meile võimaluse oma kogemusi moonutada ja üheks õhtuks midagi täiesti uut välja mõelda.

Täname hingest KREAT MINDSi tiimi, kes lõid Toomemäele muinasjutulise keskkonna mere ja millimallikatega ning panid Jaani kirikus kokku mängima 14. sajandi arhitektuuri ja 21. sajandi laserkunsti.

Soovime tänu avaldada ka festivali vabatahtlikele, kes meile igal tööpostil oma abikäsi jagasid ja kõigele viimase lihvi andsid! Samuti teeme sügava kniksu Toome kohviku, Heino Elleri muusikakooli ja TÜ muuseumi ees, et meie tegemistele toeks olite.

Ja lõpetuseks täname suure kummardusega Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 tiimi ja Tartu Jaani kirikut, et see kõik üldse juhtuda sai!

Rännaku meenutamiseks heida pilk peale ka Tartu Postimehes ilmunud galeriile.

Aitäh, aitäh, aitäh!

Inwardsi meeskond

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *